#

Hizmetlerimiz

KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

KORUMA VE GÜVENLİK HİZMETLERİ

Yerleşim Merkezleri, Toplu Konutlar, Siteler ya da Apartmanların Güvenliği

İnsanların beraber yaşadıkları topluca ikamet ettikleri, beraber yaşadıkları toplu yaşam alanlarında güvenliği sağlamak bizim uzmanlık alanımız. Şüphemiz yok zira bunu ispatlamamıza rağmen yetinmiyor geliştirmek ve iyileştirmek için hala var gücümüzle çalışıyoruz.

Sizin için en önemli şeyin ailenizin ve sevdiklerinizin güvenliği olduğunu biliyoruz.

Eğitim Tesisleri ve Okulların Güvenliği
Okullarda eğitimin güvenli bir ortamda verilebilmesi için dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı tüm güvenlik önlemleri alınmalı; örneğin servis araçları ve ziyaretçilerin giriş – çıkış kontrolü etkinlikle sağlanmalı ve okulun sadece eğitim günlerinde değil 7 gün 24 saat etkin bir güvenlik sistemi oluşturulmalıdır.

Black Soldier Securiyt çocuklarımızın güvenliğini sağlarken Güvenlik Personelinin güvenlik ve görev eğitimleri ile yetinmez. Personelimizin öğrencilerle olan/olacak iletişimlerini kuvvetlendirecek eğitimlere önem verir, gerekirse profesyonel destek alırız. Öğretmenlerimizin acil durumlar  için verdikleri eğitimi destekler gerekirse biz üstleniriz. Eylem planlarınızı oluşturur ve periyodik tatbikatlar planlarız. Hedefimiz can ve mal kaybını en aza indirmek değil hiç olmamasını sağlamaya çalışmaktır.

AVM GÜVENLİĞİ

AVM GÜVENLİĞİ

Alışveriş Merkezleri’nin Güvenliği
Siz nerede olursanız olun bizim için önemli olan sizlerin güvenliğini sağlamak. Yapı farklı, çevre farklı, sistem farklı hatta insanlar farklı olabilir ama bu farklılıklar bizlerin görev anlayışımızı etkilemez. Biz inceleriz, uyum sağlarız ve uygularız. Sahip olduğumuz görev bilinci ile oluşturduğumuz standartlar doğrultusunda sadece detaylara odaklanmamız yeter; detaylara odaklanır ve “En İyi Hizmet”i sunarız.


Banka ve Finans Merkezleri Güvenliği
Bir bankanın güvenliğini sağlamak sadece bankayı olası soygunlardan korumak değildir. Geniş açıdan ele alınması gereken bu sektörde, konusunda uzman kişilerce hazırlanmış”Güvenlik Risk Analiz Raporu” ilk adım, ancak çok önemli bir adımdır. Personel seçiminden elektronik güvenliğe kadar her adımı ayrı önem taşıyan bu görev zor süreçler barındırır. Ama biz zoru severiz!

HASTANELER FABRİKALAR

HASTANELER FABRİKALAR

Sağlık Kurumları ve Özel Hastanelerin Güvenliği
Sağlık kurumlarında etkin bir güvenliğin sağlanması birincil hedef olacaktır elbette Ancak hasta veya hasta yakınlarının memnuniyeti unutulmadan… Biz güvenliğinizi sağlayan personelimizin hasta ve hasta yakınlarının içinde bulundukları psikolojik durumu gözlemleyebilmelerini sağlayacak eğitimleri sürekli almaları gerektiğine inanırız.

Kullanılan tıbbi malzemelerin hayati önem taşıması ve ekonomik değerinin de yüksek olması güvenlik ihtiyacını bir kez daha gerekli kılmaktadır. Personel, doğal afet ve diğer acil durumlarda alınması gereken önlem ve uygulanması gereken eylem planları ile ilgili periyodik olarak eğitime alınmalıdır.


Fabrikalar ve Sanayi Tesislerinin Güvenliği
İç ve dış tehditlerin algılanmasıyla birlikte otomasyon ve fiziki teknolojik güvenlik önlemleriyle güçlendirilebilen tesislerin deneyimli personel ve güvenlik danışmanlığı ihtiyaçları giderek artmaktadır. Sistemin ve personelin periodlar dahilinde denenerek güvenlik açıkları güncel olarak tespit edilmeli tesis yapısı ve ihtiyaçları göz önüne alınarak sistem yenilemeleri gündeme alınmalıdır. Tehdidi caydırmak, geciktirmek ve saptamak amacıyla güvenlik düzeni en yüksek standartlara ulaştırılmalıdır.

TESİSLER VE KİŞİ KORUMA

TESİSLER VE KİŞİ KORUMA

Turistik Tesislerin Güvenliği
Turizm cenneti Türkiye’nin sahip olduğu turizm potansiyelinin keşfedilmesiyle dünya turizmindeki payımız son yıllarda giderek artmakta ve buna bağlı olarak uluslararası standartlara uyumlu, yeni düzenleme ve uygulamalar geliştirme gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Terörün başlıca hedeflerinden biri olan Turizm sektöründe güvenlik risk oranı yüksektir.. 

Sizin misafiriniz bizim misafirimizdir. Bizler yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerimizin güven ve huzur içinde bir tatil yapabilmeleri için tatil yapmayız!


Kişi Koruma ( VIPSecurity)
Bizim için her zaman önemlisiniz ancak sosyal statünüz, konumunuz veya işiniz gereği önemli ve ön planda iseniz size yönelik tehditler de farklılık gösterecektir. Bizim görevimiz bir çelik yelek gibi size kalkan oluşturmak ancak görevimizi bu ağırlığı size hissettirmeden yapmaktır. Zaman sizin için değerli... Siz işinizle meşgul olurken biz sizin gözünüz, kulağınız oluruz. 

Biz yanınızdayken siz sadece işinize odaklanır, güvenliğiniz için düşünmek ya da endişelenmek zorunda kalmazsınız. Biz yanınızdayken siz güvendesiniz! Her sektörde, her alanda, sizin istediğiniz her şekilde… Sizin güvende olma ihtiyacı hissettiğiniz her yerde...

YÖNETİM HİZMETLERİ

YÖNETİM HİZMETLERİ

Sizlerin ödediği aidatların her kuruşunun “hizmet” olarak sizlere geri dönmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu noktadan hareketle; konusunda uzman ve tecrübeli personel kadromuz hak ettiğiniz etkin hizmeti en az kaynak kullanımı ile sizlere sunmaya hazırdır. 

634 Sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu esasları doğrultusunda Yönetim Hizmetlerini bir bütün olarak ele alarak;  ilk etapta Yönetim Organizasyonunu gözden geçirir, eğer henüz hazırlanmamışsa Yönetim Planı’nı hazırlar, Yönetim Planı ve Yönetim Kurulu Kararlarını esas alarak gerekli Yönerge ve Talimatları hazırlar ve onayınıza sunarız. Yıllık İşletme Projesini hazırlar, gerekli bildirimlerin yasal süresi içerisinde yapılmasını müteakip Genel Kurul Toplantılarını düzenler, kabul edilen İşletme Projesi kapsamında Yıllık Bütçe Yönetimini yapar, bu kapsamda tasarruf tedbirlerini belirler ve değerlendirmelerimizi Yönetim Kurulu Toplantılarında sizlere raporlarız.

TEMİZLİK HİZMETLERİ

TEMİZLİK HİZMETLERİ

Temizlik Hizmetleri
Evinizin temizliğinden, günlük ofis temizliğine; inşaat sonrası temizlikten cam temizliğine kadar birçok alanda temizlik hizmeti veren KOBRA Temizlik ve Yönetim Hizmetleri işini bilen, tecrübeli ve çalışkan personeli ile sizlerin temiz ve sağlıklı bir ortamda keyifle yaşamanız için “En İyi Hizmet”i sunmaya hazırdır. 

İyi Bir Planlama / Detaylı Bir Uygulama / Sürekli Kontrol
Hizmet Personelinin vazgeçilmez çalışma prensipleridir... 
Sizin, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve huzuru için, yaşamınıza keyif ve mutluluk katabilmek için, kısacası

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Teknik Destek Hizmetleri
Elektrik, su, doğalgaz tesisatlarında meydana gelebilecek arızalar ile teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz her sorununuzda konusunda uzman personelimiz size yardıma hazırdır. Teknik Destek Hizmetlerinde öncelik, düzenli kontroller ve planlı bakım sistemi (PBS) uygulamaları ile çıkabilecek arızaların engellenmesine verilmektedir. Çoğunlukla zaman içerisinde oluşan malzeme yorgunluğu ya da bakımsızlığa bağlı olarak ortaya çıkan arızalar ancak düzenli ve planlı bir bakım sisteminin oluşturulması ile önceden görülebilir ve engellenebilir.

 

BAHÇE BAKIM

BAHÇE BAKIM

Bahçe Bakım Hizmetleri

Yerleşim merkezlerinde, özellikle son yıllarda inşa edilen toplu yaşam alanlarında ön plana çıkan peyzaj uygulamaları yapılmış yeşil alanlar özellikli bakım isteyen ortak alanlardır. Bakımlı ve özenle tasarlanmış yeşil alanların insan psikolojisi, ruh sağlığı ve bunun yanında beden sağlığı üzerinde çok olumlu rol oynadığı özellikle ana kentlerde yaşayanların stresle mücadelelerinde önemli bir rol oynadığı kanıtlanmış bir gerçektir.